Mart 3, 2017

Avcılar Boya Badana Ustası

ile admin

 

Avcılar boya badana ekibi olarak 20 yıla yakındır bu sektörde hizmet vermekteyiz. Biz bu işte çıraklıkta ustalığa kadar her şeyi en ince ayrıntısına kadar öğrenmiş ve öyle sizlere hizmet vermekteyiz.. Evlerinizde daha rahat ve ferah bir ortamda rahat etmeniz için her türlü alçı sıva, saten alçı, boya badana, dekoratif boya, saten boya, silikonlu boya ya da plastik boya ile evlerinize renk katıyoruz. Siz değerli müşterilerimizin tek yapması gereken bizimle iletişime geçmesi. Evleriniz ofisleriniz, iş yerlerinizin daha göz alıcı ve ferah bir ortam olması için yılda en az bir defa boya yapılması lazım. Ve bu bağlamda biz avcılar boya badana ekibi olarak siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmakta iddialıyız. Bizimle iletişime geçmeniz halinde ücretsiz keşif ve iş hakkında bilgi alabilirsiniz.

Avcılar boya badana ekibi olarak işinizi bir günde siz değerli müşterilerimize teslim ediyoruz. Boya ekibimiz önce size değerli müşterilerimize renk kartelalarını ya da boya katalogları verir sizin seçtiğiniz markada ve rengi sabah işe gelmeden temin edip evlerinizi titiz ve ustalıkla sizin istediğiniz şekilde boyuyoruz. Ev boyuyorum ve her taraf batacak diye bir kaygınız olmasın. Çünkü ustalarımız evinizdeki eşyaları toplayıp pratik örtülerle örter. Yerlerine bir tek boya damlası düşmemesi için bütün parke veya lamine parkelerinizi örtüyle kaplıyoruz. Eskisi gibi boya badana yapmaktan korkmayın avcılar boya ekibi olarak siz değerli müşterilerimize en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Evinizde boya badana uygulaması bittikten sonra eviniz aynı temiz aldığımız gibi tekrar temiz ve ferah bir ortamla sizlere teslim ediyoruz. Boya badanadan sonra yerlerde tek bir boya lekesi göremezsiniz.

Avcılar da boya badana ekibi olarak her türlü tamirat, tadilat, boya badana işlerinizde sizlere hizmet sunmaktayız. Biz avcılar boya ekibi olarak bu işi ek iş değil tek iş olarak benimsemişiz. Ev boyama, ofis boyama, apartman iç ve dış boyama, villalarınız, Fabrikalarınız iş yerlerinizin daha nezih ve rahat olması için bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Evlerinizde uygulayacağımız boya markasına ve rengine sizler karar veriyorsunuz ve gerisini bizlere bırakıyorsunuz. İşinizi uzman ekiplerimizce yapmaktayız.

  • Hizmetlerimiz
  • Kartonpiyer
  • Alçıpan
  • Alçı Sıva
  • Stronpiyer
  • Bölme Duvar
  • Boya Badana

  • Bizi Arayın Yerinde Ücretsiz Keşif Yapalım. İstediğiniz herhangi bir zamanda Boya Badana uygulama İşlerinizi yapalım. Ücretsiz keşif hizmetimizden Avcılar boya badana ekibi iç dekorasyon işi yapan firmamız genellikle boya badana, alçı sıva, kartonpiyer ustası arıyorsanız bizimle iletişime geçiniz. Avcılar Usta boyacı ekibimizle yıllarca kazandığımız ustalık ve tecrübeyle ve işin içinde büyümenin verdiği güvenle size özel ve mekanlara en uygun uygulama taktikleri ile taktir ve tebrik toplayan işletmemiz Boya badana ekibi iç Boya badana ekibi iç dekorasyon işi yapan firmamız Avcılar genelinde boya badana alçı sıva, kartonpiyer, ustası arıyorsanız hemen arayın.Bu sektörde paranızı aracılara ya da komisyonculara yedirmeyin.
  •  Avcılar boya badana Usta ekibimiz olarak hiçbir aracı ya da komisyoncu olmadan direk bizimle iletişime geçiyorsunuz. İşiniz hakkında bilgi veremeyen kesinlikle usta değildir. Paranızı bu işin ehli olmayan insanlara yedirmeyin. Her işin bir ustası vardır. Bir işten fazlasını yapanlar kesinlikle usta değildir. İşinizin ve paranızın boşa gitmemesi için yaptıracağınız işleri bu işte uzman ekibimize yaptırın ya da danışın. Yapılacak tadilat tamirat işiniz en kısa sürede sizler teslim edilir söz verdiğimiz gibi. Avcılar boya badana ekibi olarak her zaman müşterilerimiz kendimize referans olarak görüyoruz  çünkü yaptığımız bir işi müşterilerimiz arkadaşlarına, komşularına vs önerir onun için en iyisini yapıyoruz. Evlerinizde boya yapılacak yerlerde çok  derin kabarma, çatlama veya çok zıt renk değişimi yoksa evinizi bir günde sizlere  teslim ediyoruz.