Ocak 23, 2021

Küçükçekmece Halkalı Boyacı Ustası

ile admin

Küçükçekmece Halkalı boya badana ustası arayan müşterilerimize gerekli desteği sağlamaktayız. Müşterilerimizin evlerinin, dükkanlarının ve ofislerinin boyama taleplerini hızlı, kaliteli ve ucuz bir maliyet ile sağlamaktayız. Oldukça büyük genişliğe sahip mekanların bile kısa sürede boya badana ve tadilat işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Boya badana deyince insanların aklına oldukça uzun bir zaman dilimi gelmektedir. Fakat biz bu zaman dilimini dört ya da beş kişiden oluşan uzman bir ekiple oldukça kısa bir süreye düşürmüş durumda bulunmaktayız. Müşterilerimiz ilk başta bir günde iş teslimi sözümüze pek inanmasalar gün sonunda sözümüzü tutmanın haklı bir şekilde gururunu yaşamaktayız. Üstelik bir gün de iş tesliminin yanında oldukça temiz bir işçilik de çıkarmaktayız.

Neden Keşif Gezisi Yapıyoruz?

Müşterilerimize daha kaliteli ve iyi bir şekilde hizmet sunabilmek için boyama işlemine başlamadan önce müşterilerimizin boyatmak istediği mekanı görüyoruz. Bu sayede müşterilerimizin nereyi boyatacağı, boyatılacak mekanın hangi renge boyatılması gerektiği, tadilat işlemlerinin yapılıp yapılmayacağını görme fırsatı buluyoruz. Böylece malzemelerimizi çalışma ortamımıza uygun şekilde getiriyoruz. Önceden gelerek müşterilerimizin boyatacakları yere yaptığımız keşif gezisinden herhangi bir para talep etmiyoruz. Halkalı boyacısı olarak müşterilerimize güzel, kaliteli, uygun hizmetinin garantisini veriyoruz. Bizi tercih eden müşterilerimiz gönül rahatlığı içerisinde boyama işleminin tamamlanmasını bekleyebilirler. Keşif gezisi sayesinde hem biz hem de müşterilerimiz zamandan tasarruf etmesini sağlamaktadır.

Boyama İşlemlerini Nasıl Gerçekleştirmekteyiz?

Halkalı boya badana işleri için nasıl bir yol izleyeceğinizi bilmiyor ve ne yapmanız gerektiği konusunda sorun yaşıyorsanız acele etmemenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü boya badana deyince akıllara gelen öncü bir kuruluş olarak müşterilerimizin yanında yer almaktayız. Boyama işlemi öncesinde gerçekleştirdiğimiz keşif gezisinin genellikle hemen sonrasında boyama yapılacak mekana gelerek işimize başlamaktayız. Günlerce hatta haftalarca süren boyama işlemlerini bir güne indirerek müşterilerimizin zaman açısından sorun yaşadığı bu süreci bir gün içerisinde bitirme garantisi veriyoruz.

Sıva işleri için, alçı işleri için ve boyama işlemleri için ayrı ayrı ustaları aynı iş için bir araya getirmemiz işin kısa sürede sona ermesini sağlamaktadır. İşi kısa sürede bitirmenin yanında temiz bir iş teslimi noktasında da yine müşterilerimize gerekli desteği sağlıyoruz. Boya badana işlemlerinde yerlerinizin, eşyalarınızın kirlenmemesi için gerekli özeni gösteriyoruz. Eşyalarınızın üzerine boya dökülmemesi ve damlamaması için koruyucu örtüler seriyoruz. Yine yerlerde bulunan parkelerde de boya lekeleri oluşmaması için bu alanları da özel olarak kaplayarak kirlenmesinin önüne geçiyoruz.

Bir Günde İş Teslimi Garantisi Gerçeği Yansıtıyor mu?

Müşterilerimize bir günde iş teslimi sağladığımız genellikle pek inandırıcı gelmemektedir. Fakat maksimum 200 ile 300 metre kare genişliğe sahip bir mekanın boya ve badana işlerini bir günde bitirmenin garantisini ve teminatını veriyoruz. Bir gün içerisinde iş teslimi yaptığımız müşteriler de bu durumu ilk başta hayretle karşılasalar bile sonradan verdiğimiz sözü tuttuğumuzu görmektedirler. Bu nedenler Halkalı boyacı gereksinimi olan kişiler bizi tercih ederek kısa sürede iş teslimi yaptığımıza tanık olabilirler.

Sunduğumuz Hizmet Beğeniliyor mu?

Müşterilerimizin hakkımızda yaptığı olumlu yorumlar, tekrar yapılacak boyama işleri için bizi tercih etmeleri ve bu zamana kadar yaptığımız işler ile ilgili olarak herhangi bir olumsuz geri dönüş almamamız sunduğumuz hizmetin beğenildiğini göstermektedir.

Ne Kadar Boya Kullanıyoruz?

Kullandığımız boyayı müşterilerimizin boyatacağı mekanın büyüklüğü etkilemektedir. Müşterilerimizin aldıkları boyanın kalitesi ve rengi kullanımını etkilemektedir. Durum böyle olunca müşterilerimizin kaliteli boyalar almasını tavsiye ediyoruz. Böylece harcanan boya miktarının minimum seviyeye inmesini sağlıyoruz.

Boya Badana Fiyatları

EV iş yeri boyama fiyatlarımız oldukça ekonomiktir halkalı boya badana ustası fiyatları için bizi aradığınızda ustalarımız gelip yerinde boyanacak mekanın ücretsiz keşif hizmeti sunmaktadır yapılacak keşiften sonra en ekonomik fiyat bilgisi size sunulup anlaşma neticesine dilediğiniz gün ve saate işe başlamaktayız.